Hlavní navigace

Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Dvouvrstvé řešení Ytong přesné tvárnice a Ytong multipor

V kategorii "Zdící tvárnice Ytong a Silka" naleznete také: YTONG THETA, YTONG LAMBDA, YTONG P1,8-300 superizolační tvárnice, YTONG P2-400 úsporné tvárnice, Tvárnice pro nosné zdivo s vyšší pevností, Přesné příčkovky, Přesné tvárnice pro obezdívky, Obloukové segmenty, Tepelně izolační desky Multipor, Silka tvárnice pro akustické zdivo a nosné zdivo s vysokou pevností, Silka profily U, Překlady nosné, Překlady nenosné, Překlady ploché, Profily U a UPA, Stropní nosníky, Stropní vložky, Věncová tvárnice, Schodišťové stupně, Malty, nářadí, doplňkové prvky.

Dvouvrstvé řešení Ytong přesné tvárnice a Ytong multipor

Ytong dvouvrstvé řešení se sestává ze zdících tvárnic Ytong a izolačních desek Ytong Multipor. Použitím této kombinace je zajištěna velmi dobrá tepleně izolační vlastnost konstrukce. Při použití doporučené kombinace tvárnice P2-400 tloušťky 30 cm a Ytong Multipor tloušťky 20 cm získáte nejlepší tepelně izolační vlastnosti na trhu určené pro pasivní domy.

YTONG P2-400 300mm PDK + Multipor 200mm

YTONG P2-400 300mm PDK + Multipor 200mm

Nejlepší tepelněizolační vlastnosti Nejnižší objemová hmotnost Dostatečná pevnost Snadná a rychlá výstavba Ní …

Dostupnost:
3 dny
Cena:
246,50 Kč
205,40 Kč bez DPH

Nabídka produktů

Přeskočit nabídku

azstavba.cz na facebooku

© 2010 AZ STAVBA.
Všechna práva vyhrazena. - Kompletní nabídka všech variant dvouvrstvého systému Ytong přesných tvárnic a Ytong Multipor. Garance nejnižších cen na internetu.

TOPlist