Hlavní navigace

Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Doprava

Ceny dopravy

Prodávající nabízí v rámci objednávky okamžitou kalkulaci ceny dopravy. Tímto nabízíme zákazníkovi možnost okamžitého zjištění celkové ceny objednávky. Přestože v naprosté většině případů kalkulace ihned zohlední vzdálenost dodání zboží, jeho hmotnost a objem, vyhrazuje si prodávající právo na změnu ceny dopravy.
Změnu ceny dopravy může prodávající provést zejména v případě, kdy bude zjištěno, že daný druh zboží je nutné dopravovat jiným dopravním prostředkem, než se původně předpokládalo (vyšší hmotnost nebo objem zboží). Prodávající má právo změnit cenu dopravy i při nestandardním množství objednaného zboží. Nestandardním množstvím se rozumí zejména množství malé – menší než 1 celá paleta zboží nebo 1 ucelené balení. Stejně tak může prodávající cenu dopravy změnit pokud je množství zboží větší nebo se dají různé typy zboží kombinovat na dopravní prostředek. V tomto případě se jedná o snížení ceny dopravy.

Doprava zdarma

U některého zboží je uvedeno množství, při jehož objednání prodávající dopraví zboží zdarma k zákazníkovi. Tato možnost existuje u všech produktů nabízených stavebninami. U zboží, u kterého toto množství pro dopravu zdarma uvedeno není je možné tuto variantu ověřit. V takovém případě nás kontaktujte a my Vám toto množství zjistíme.
Stejně tak nabízíme dopravu zdarma pro stálé zákazníky nebo pro zákazníky, kteří v krátkém časovém úseku objednají více druhů zboží. Pokud v průběhu 3 měsíců objednáte velké množství zboží, budou Vám zaplacené náklady na dopravu vráceny zpět formou slevy na další odběr zboží.
Všechny podmínky lze nastavit individuálně, včetně varianty paušálních plateb za dopravu zboží. Pokud budete mít zájem o individuální podmínky, pak nás kontaktujte.

© 2010 AZ STAVBA.
Všechna práva vyhrazena.

TOPlist