Hlavní navigace

Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Nabídka na míru

Zpracujeme Vám nabídku na míru z projektové dokumentace, z výkazu výměr nebo soupisu požadovaného materiálu.

Vaše jméno
Vaše telefonní číslo
Váš email
Mám zájem o
Místo dodání (pro kalkulaci ceny dopravy)
Příloha #1 (doc, pdf, xls, dwg)
Příloha #2 (doc, pdf, xls, dwg)
Pro zákazníky, kteří chtějí na základě výkazu výměr nebo projektové dokumentace provést výpis materiálu nabízíme službu „Výpis materiálu z dokumentace“ - viz níže. Nacenění materiálu, který je dostatečně přesně definován a popsán je vždy zdarma.

Výpis materiálu z dokumentace

Výpis materiálu z výkazu výměr. Máte-li zpracovaný výkaz výměr, nabízíme Vám zpracování cenové nabídky na dodávku materiálu dle tohoto výkazu výměr. Cena za zpracování výpisu materiálu podle výkazu výměr činí 10 Kč / 1 položka výkazu výměr.

Takto zpracovaný výpis materiálu Vám bude předán v elektronické podobě ve formátu .xls (Microsoft Excel) a stane se vaším vlastnictvím. Následné nacenění takto vypsaných položek provedeme zdarma.

V případě, že si pak objednáte zboží v hodnotě alespoň 100.000 Kč, bude vám cena za zpracování výpisu materiálu vrácena.

Výpis materiálu z projektové dokumentace

Pokud máte pouze projektovou dokumentaci, nabízíme Vám zpracování výpisu materiálu přímo z projektové dokumentace. Cena za zpracování výpisu z projektové dokumentace je závislá na kvalitě dodaných podkladů.
1) podklady v listinné podobě: 100 Kč/1 položka
2) podklady v elektronické podobě (.dwg AutoCad): 50 Kč/1 položka

Takto zpracovaný výpis materiálu Vám bude předán v elektronické podobě ve formátu .xls (Microsoft Excel) a stane se vaším vlastnictvím. Následné nacenění takto vypsaných položek provedeme zdarma

V případě, že si pak objednáte zboží v hodnotě alespoň 100.000 Kč, bude vám cena za zpracování výpisu materiálu vrácena.

© 2010 AZ STAVBA.
Všechna práva vyhrazena.

TOPlist