Hlavní navigace

Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Přesné zdící tvárnice Ytong Theta

V kategorii "Zdící tvárnice Ytong a Silka" naleznete také: YTONG LAMBDA, YTONG P1,8-300 superizolační tvárnice, YTONG P2-400 úsporné tvárnice, Tvárnice pro nosné zdivo s vyšší pevností, Přesné příčkovky, Přesné tvárnice pro obezdívky, Obloukové segmenty, YTONG dvouvrstvé řešení, Tepelně izolační desky Multipor, Silka tvárnice pro akustické zdivo a nosné zdivo s vysokou pevností, Silka profily U, Překlady nosné, Překlady nenosné, Překlady ploché, Profily U a UPA, Stropní nosníky, Stropní vložky, Věncová tvárnice, Schodišťové stupně, Malty, nářadí, doplňkové prvky.

Přesné zdící tvárnice Ytong Theta

Ytong Theta představuje nejlepší pórobetonový materiál na trhu. Tvárnice Ytong Theta se vyznačují skvělými tepelně izolačními vlastnostmi. Tyto tvárnice směle konkurují páleným cíhlám Porotherm i Heluz a některé v mnohém i předčí.

YTONG Theta 499mm

YTONG Theta 499mm

Nejlepší tepelněizolační vlastnosti Nejnižší objemová hmotnost Dostatečná pevnost Snadná a rychlá výstavba Ní …

Dostupnost:
skladem
Cena:
83,50 Kč
69,50 Kč bez DPH

Nabídka produktů

Přeskočit nabídku

azstavba.cz na facebooku

© 2010 AZ STAVBA.
Všechna práva vyhrazena. - Komletní nabídky pórobetonových zdících tvárnic Ytong Theta. Tyto tvárnice mají nejlepší tepelně izolační materiály a jsou určeny pro nízkoenergetické a pasivní domy. Nejnižší ceny na internetu.

TOPlist