Hlavní navigace

Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Překlady Porotherm 7 (dříve Porotherm překlad vysoký 23,8)

V kategorii "Zdivo a cihly Porotherm" naleznete také: P+D - cihly pero drážka, Profi (dříve cihla broušená CB), Profi Dryfix (dříve CB DF), Hi, EKO+, EKO+ Profi, EKO+ Profi Dryfix, Ti Profi, AKU - cihly akusticky izolační, Překlady 11,5, Překlady 14,5, Překlady VARIO (dříve RONO), Stropní nosníky POT, Stropní vložky MIAKO, Věncovky, Malty, omítky, PUR - pěna POROTHERM DRYFIX, Pracovní pomůcky.

Překlady Porotherm 7 (dříve Porotherm překlad vysoký 23,8)

Nutnou součástí každého systému jsou i překlady. Pro obvodové nosné zdivo i vnitřní nosné zdivo jsou určeny překlady pod číselným označením 7, dříve byly označovány jako Porotherm překlad vysoký. Překlady jsou vysoké 23,8 cm, tj. výškou odpovídají jedné řadě cihel. Skládají se vedle sebe podle tloušťky zdi. Místo umístění výplně otvory se vyplní polystyrem kvůli zabránění tepelným mostům.

POROTHERM překlad 7 (7/23,8 cm)

POROTHERM překlad 7 (7/23,8 cm)

Cihelné POROTHERM překlady 7 se používají jako plně nosné prvky nad okenními a dveřními otvory ve zděných stěnových ko …

Dostupnost:
skladem
Cena:
od 166,90 Kč
od 139,10 Kč bez DPH

© 2010 AZ STAVBA.
Všechna práva vyhrazena. - Kompletní nabídka překladů Porotherm 7, dříve označovaných jako Porotherm překlad vysoký 23,8. Garance nejnižší ceny na internetu.

TOPlist