Hlavní navigace

Přeskočit navigaci

Vyhledávání

YTONG MULTIPOR - tepelně izoalční deska 50mm

Ytong Multipor

YTONG MULTIPOR - tepelně izoalční deska 50mm

Ytong Multipor je ukázkou jedinečných technologických možností pórobetonu značky Ytong. Díky maximálnímu odlehčení materiálu mají desky Ytong Multipor srovnatelné tepelněizolační schopnosti jako u tradičních tepelných izolací stejné tloušťky. Zachovávají si ovšem všechny důležité vlastnosti pórobetonu, jako jsou minimální difuzní odpor, lehké opracování, vysoká mechanická odolnost a jedinečné požárně izolační schopnosti. To předurčuje Ytong Multipor k použití v občanských a bytových stavbách, které kladou vysoký důraz na kvalitu vnitřního prostředí.

Ideální konstrukce bez kompromisů

Ytong Multipor překonává bariéry mezi zděnými prvky a tepelnými izolanty. Spojením Multiporu s pórobetonovými tvárnicemi Ytong vznikají unikátní stavební konstrukce s nejvyššími dostupnými parametry v oblasti tepelné techniky a stavební fyziky. Ve spojení s jinými materiály nahrazuje Ytong Multipor tradiční tepelné izolace zejména v případech, kdy běžné izolanty nemohou zaručit optimální výsledné parametry konstrukcí z hlediska mechanické odolnosti, požární izolace nebo dostačující difuze vodní páry.

Prodyšné lepidlo Multipor

Při aplikaci desek Ytong Multipor se používá výlučně lehké lepidlo Multipor, které zaručuje ideální prodyšnost stěny. Díky pevné porézní struktuře není potřebné k lepení materiálu na podkladové zdivo používat dis perzní lepidla s vyšším difuzním odporem jako tomu je u jiných tepelných izolantů.

Příjemné klima

To, že moderní izolační látka musí mít vysoké tepelněizolační vlastnosti, je samozřejmostí. Ytong Multipor však dokáže ještě víc. Izolační desky kromě výborných tepelněizolačních vlastností mají také vynikající difuzní vlastnosti, čímž je postaráno o příjemné a vyvážené klima v prostorech.

Výrobce:Xella
Dostupnost:skladem
Tloušťka desky v mm: 50
Rozměr Š/V/D cm: 5/39/60
Tepelný odpor R m2K/W: 1,11
Kusů na m2: 4,3
Kusů na paletě: 144
Plocha na paletě: 33,7
Hmotnost palety vč. desek: 265
Spotřeba malty kg/m2: 3,3
Cena za kus:194,20 Kč s DPH
Cena za kus:161,90 Kč bez DPH
Běžná cena za kus:234,00 Kč s DPH
kus
(minimální možný odběr je 144 kus, doprava zdarma od 3888 kus)

© 2010 AZ STAVBA.
Všechna práva vyhrazena. - Nabízíme kompletní sortimetn minerální izolačních desek Ytong Multipor. Jedná se paropropustný materiál, vyráběny ekologicky šernou metodou. Jeho výhodou je vysoká pevnost a opracovatelnost. Nabízíme všechny tloušťky za bezkonkurenční ceny.

TOPlist