Hlavní navigace

Přeskočit navigaci

Vyhledávání

Fasáda s termo omítkou

V kategorii "Průvodce fasádními systémy Baumit, Weber Terranova, Prince Color a Dektherm" naleznete také: Zateplená tepelnou izolací (polystyren, minerální vata), Bez zateplení, Úprava soklu.

Fasáda s termo omítkou

Spíše méně častý případ fasády je zateplení tepelně izolační omítkou. V takovém případě je izolant (omítka) podstatně tenší než ostatní izolanty (polystyren, vata). Zpravidla se jedná o 2 - 3 centimetry. Tento typ izolantu má výhodu, že je levnější, plně prodišný, ale díky horším tepelně izolačním vlastnostem je použitelný pouze tam, kde samotné zdivo má dobré tepelné vlastnosti.

Omlouváme se, ale v této kategorii se zatím nenachází žádný produkt.

Nenašli jste, co jste hledali?

Nenašli jste zboží, které jste hledali? Napište nám. Rádi Vám připravíme individuální nabídku.

Vaše jméno
Vaše telefonní číslo
Váš email
Mám zájem o
Místo dodání (pro kalkulaci ceny dopravy)
Příloha #1 (doc, pdf, xls, dwg)
Příloha #2 (doc, pdf, xls, dwg)

© 2010 AZ STAVBA.
Všechna práva vyhrazena. - Materiály pro fasády zateplené termo omítkou. Tj. fasádní systémy, kde hlavním izolantem je tepelně izolační omítka (Porotherm či Baumit). Dále nabízíme ostatní součásti fasádního systému jako tmely, stěrky, armovací tkaniny (perlinky), lišty a příslušentví, fasádní barvy a omítky. Široké zastoupení výrobců jako Baumit, Prince color, Weber Terranova či Dektherm. Skvělé ceny, široký sortiment, doprava po celé ČR.

TOPlist